Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl dalis seimūnų nenori išsiaiškinti, kas galėjo nutekinti informaciją Bartoševičiui?

2023-02-02, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seimo opozicija svarsto jau kitą savaitę sušaukti neeilinę Parlamento sesiją. Jos metu politikai nori pateikti klausimus Seimo pirmininkei, nes, anot jų, būtent Viktorija Čmilytė-Nielsen galėjo nutekinti informaciją apie ikiteisminį tyrimą Kristijonui Bartoševičiui. Tačiau, yra ir kitų versijų: galbūt informacija galėjo nutekėti iš prokuratūros, gal ir iš Seimo pirmininkės komandos, o gal čia veikė keletas asmenų ir į istoriją įsipainioję kiti Seimo nariai. Viena tapo aišku – atsitiktinumo versija, kad Bartoševičius iš Seimo pasitraukė, nežinodamas apie tyrimą, daugelis nebetiki. Konservatoriai susilaukia kritikos, kad neturi intereso inicijuoti šio tyrimo, o tai, pasak opozicijos atstovų, kelia dar daugiau įtarimų. Kaip Seimo nariai sieks išsiaiškinti, kas galėjo nutekinti informaciją Kristijonui Bartoševičiui? Kodėl kai kurie Seimo nariai nepritaria, kad būtų ieškoma informacijos nutekėjimo grandies? Diskutuojame su konservatorių seniūne Radvile Morkūnaite-Mikulėniene ir socialdemokrate Orinta Leipute.

 Antroji laidos dalis. Ukraina priima aukštus Europos Komisijos pareigūnus. Tai pirmas toks vizitas, kai EK komisarų kabinetas atvyksta į karo niokojamą šalį. Ko galime tikėtis iš šio vizito? Klausiame Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto vadovės, profesorės Margaritos Šešelgytės.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.