Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek efektyvus draudimas transliuoti rusiškas ir baltarusiškas televizijas?

2022-09-22, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Dominyka Goldbergaitė

Seimas laikinai uždraudė rusiškas ir baltarusiškas televizijos, radijo programas. Draudimas galios iki 2024 metų spalio 16 dienos. Tokį sprendimą Seimas priėmė skubos tvarka, nes praėjusį penktadienį baigė galioti Seimo nutarimas dėl nepaprastosios padėties visoje šalyje, o juo tuo pačiu drausta ir dezinformaciją skleidžiančių programų transliacija. Kodėl sprendimas laikinas? Kodėl jis reikalingas? Kalbame su pataisų autoriumi, konservatoriumi Vytautu Juozapaičiu ir Vilniaus universiteto docentu, propagandos ekspertu Mantu Martišiumi. Jų taip pat paprašysime įvertinti išpuolį Grigiškėse – miestelyje pripaišyta Rusijos vėliavų.

Antra dalis. Rugsėjo 22-oji – diena be automobilio. Tad Žinių radijo praktikantė Dominyka Goldbergaitė paklausė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Automobilių inžinerijos katedros prof. doc. dr. Vido Žuraulio bei vilniečių, ar įmanoma gyventi be automobilio. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai