Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek aukštai kartelę pirmosioms ponioms iškėlė Alma Adamkienė?

2023-05-22, Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Eidama 97-uosius metus sekmadienį mirė buvusi pirmoji ponia Alma Adamkienė. Ją prisimename kartu su Seimo nariu, etiketo ekspertu Arminu Lydeka.

Antra dalis. Apie modernių naikintuvų tiekimą Ukrainai kalbėta nuo pat karo pradžios, tačiau ši riba peržengta praėjus beveik pusantrų metų. Vakarai kurs tarptautinę koaliciją, kuri tieks Ukrainai modernius naikintuvus F-16 bei apmokys ukrainiečių pilotus valdyti šiuos naikintuvus. Tiesa, dar nėra aišku kada ir kiek naikintuvų Vakarų šalys perduos Ukrainai. Nepaisant šių neaiškumų, šis sprendimas – Ukrainiečių diplomatijos pergalė. Tuo tarpu „Wagner" vadas Prigožinas pranešė apie Bachmuto užėmimą, tačiau Ukraina tai neigia. Kokia dabartinė situacija fronte ir kaip karo eigą gali pakeisti modernūs naikintuvai F-16?

Lukas Oželis kalbina karybos ekspertą Egidijų Papečkį.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai