Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip naikintuvai Ukrainai keistų karo eigą?

2023-01-31, Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Išsprendus tankų Ukrainai klausimą – jau pereita prie diskusijų apie naikintuvus. Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas, paklaustas, ar planuoja jų tiekti Ukrainai, atsakė: „ne“. Tokią galimybę dabar atmeta ir Vokietijos kancleris Olafas Scholzas. Tačiau neatmeta Prancūzijos ir Nyderlandų lyderiai. Kaip naikintuvai keistų karo eigą? 

Paaiškina Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, buvęs kariuomenės vadas Arvydas Pocius ir specialiųjų operacijų pajėgų atsargos karininkas Aurimas Navys

Antra dalis. Ar Suomija ir Švedija gali prisijungti prie NATO atskirai? Prezidento patarėjo Kęstučio Budrio, buvusio užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus ir Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje Giedriaus Čekuolio komentarai iš Žinių radijo laidų „Pozicija“ ir „Dienos klausimas“.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai