Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Bartoševičiaus skandalo įkarštyje atrodo konservatoriai?

02.08 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Ketvirtadienį Seime vyks opozicijos inicijuota neeilinė sesija, kurioje tikimasi aiškintis, ar nebuvo nutekinta informacija apie buvusio Seimo nario Kristijono Bartoševičiaus atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo.

Pastarosiomis dienomis dėl to turi aiškintis ir premjerė Ingrida Šimonytė, ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, ir Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Kaip įvertinti valdančiųjų, o ypač – TS-LKD – komunikaciją? 

Laidoje dalyvauja komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas ir Vilniaus politikos analizės instituto asocijuotasis analitikas Matas Baltrukevičius.

Antroje laidos dalyje apžvelgsime aktualijas, susijusias su Rusijos sukeltu karu Ukrainoje. Ukrainos prezidentas lankosi Jungtinėje Karalystėje ir, greičiausiai, užsuks ir į Briuselį, kaista situacija Bachmute, netyla kalbos apie naikintuvų siuntimą Ukrainai. Ko tikėtis, komentuoja Lietuvos karo akademijos profesorius Giedrius Česnakas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai