Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada atpigs maisto produktai ir ar vėl nepabrangs degalai?

2023-01-19, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Po intensyvių metų, kai nuolatos brango maisto produktai, pagaliau prognozuojama, kad netrukus tarp prekybos tinklų gali prasidėti nuolaidų žaidynės. Tai neva bus itin pozityvūs pokyčiai pirkėjams. Dėl kokių priežasčių sulauksime maisto kainų kryčio? Kada pamatysime pirmus pokyčius? Kas pigs labiausiai? Taip pat netrukus įsigalios Europos Sąjungos embargas rusiškiems naftos produktams – tai reiškia, kad į Europą nustos plūsti pigus dyzelinas iš Rusijos. Ar tai turės įtakos degalų kainoms Lietuvos degalinėse? Kainų pokyčius aptariame su Pricer.lt maisto krypties vadovu Petru Čepkausku ir INVL ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene.

Antroji laidos dalis. Surinkus lietuvišką numerį, kurio pradžia 8, po poros metų nebepavyks susisiekti su pašnekovu. Norint tai padaryti, telefone teks keisti adresato numerį ir vietoje 8 įrašyti 0. Kodėl? Ir kada įsigalios naujoji tvarka? To teiraujamės Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos narės Kristinos Mikoliūnienės.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai