Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

G7 Italijoje: Vakarų lyderiams rūpi Ukraina ar jų pačių kailis?

2024-06-13, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad tikisi svarbių sprendimų Didžiojo septyneto (G-7) grupės viršūnių susitikime Italijoje, kur jis taip pat pasirašys saugumo paktus su Japonija ir Jungtinėmis Valstijomis. Tačiau apžvalgininkai atkreipia dėmesį, kad čia Vokietijos ir Prancūzijos lyderiai atvyko susilpnėję po Europos Parlamento rinkimų. Ne rožinės dienos ir britų premjerui, kurio šalyje po kelių savaičių rinkimai. Ir Joe Bidenui, kurio sūnus prisiekusiųjų teismo šią savaitę pripažintas kaltu dėl federalinių kaltinimų, susijusių su ginklo įsigijimu. Lyderiai nukraujavę, tad, ko iš jų tikėtis? Ar Ukraina jiems dabar galvoje, ar jie patys? Pokalbis su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala

Antra tema. Teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo interneto svetainių beta.lt ir grupinis.lt valdytojos „Beta Media“ sukčiavimo. Generalinė prokuratūra skelbia, kad tyrimas pradėtas, išnagrinėjus ir įvertinus Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) pateiktą medžiagą. Tarnybos duomenimis, iki trečiadienio buvo sulaukta beveik 300 vartotojų skundų, kad jie negali pasinaudoti per beta.lt ir grupinis.lt pirktais įvairių paslaugų kuponais. Žmonių patirti nuostoliai siekia nuo 20 eurų iki 2 tūkst. eurų. Situaciją ir tai, kaip elgtis vartotojams, aptariam su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Aida Gasiūnaite-Stavginskiene. Ji sako, kad vartotojų skundų skaičius toliau auga. O ar jie gali tikėtis atlygintos žalos?

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai