Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Belaukiant prezidiumo: koks bus konservatorių sprendimas?

2023-06-09, Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Tęsiasi diskusijos, ką daryti konservatoriams būtų geriausia po užvirusios galimo Vyriausybės atsistatydinimo dramos. Politologai dalinasi skirtingomis įžvalgomis, dalis jų teigia, kad geriausia – nekeisti nieko, bet atsiprašyti visuomenės. Kiti – griežtesni, Vyriausybei pataria atleisti „čekučių" skandale dalyvavusius ministrus Simoną Kairį ir Gintarę Skaistę. Na, o kalbų apie pilną Vyriausybės atsistatydinimą – vis mažiau. Pasigirsta ir spekuliacijų, kad pasitikėjimą reikėtų pasitikrinti „pasikarščiavusiam" konservatorių pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui. Koks bus konservatorių sprendimas? Kaip Vyriausybė ir partija dirbs toliau? Diskutuojame su politologu Matu Baltrukevičiumi.

Antroji laidos dalis. Žiniasklaidoje vis nuskamba istorijos apie miestiečius puldinėjančias varnas. Varnos darosi tokios agresyvios, kad žmonėms net prakerta galvas. Kodėl varnos nemėgsta kai kurių žmonių ir jų augintinių? Kaip apsisaugoti nuo šių protingų paukščių? Klausiame ornitologo Liutauro Raudonikio.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai