Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Bartoševičiui – įtarimai dėl 4 nepilnamečių prievartavimo. Kas toliau?

2023-02-01, Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Daugiau nei savaitę lauktos prokuratūros žinios dėl Kristijono Bartoševičiaus galimo pedofilijos skandalo – pagaliau paviešintos. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais ir nepilnamečiais. Iš pasirodžiusios medžiagos, galima įtarti, kad šie nusikaltimai galėjo vykti politikui esant Seimo nariu. Prokuroro nutarimu įtariamajam paskirtos dvi kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti su įpareigojimu nebendrauti su nukentėjusiais asmenimis bei dokumentų paėmimas. Įtariamajam bei jo gynėjui pasirašytinai uždrausta teikti tretiesiems asmenims informaciją apie tyrimą ir jo duomenis nukentėjusiųjų teisių užtikrinimo tikslais. Iš to, ką sužinojome šiandien, ar jau galime daryti prielaidas, kiek toks tyrimas truks? Ar normali praktika, kad viešąją erdvę tyrimas pasiekė daugiau nei savaitę anksčiau nei oficialūs įtarimai? Ar viešos diskusijos nepakenks tyrimui vykti greičiau? To klausiame advokato Gintaro Černiausko.

Antroji laidos dalis. Praėjusį mėnesį Vilniuje saulė švietė tik 5 valandas, Kaune net tris kartus daugiau – 15 valandų. O kur dar nuolatinis vėjas, sniegas, lietus ir šaltis... Kaip išgyventi be saulės? Kaip žmones veikia nuolatinis niūrus oras? Pokalbis su psichologe Jovita Kieže.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.