Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Automobiliuose – atidarytas alkoholis: draudžiama, bet baudų nėra

2023-02-03, Penktadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Vidaus reikalų ministerija siekia ištaisyti teisinę spragą dėl atidaryto alkoholio vežimo automobiliuose. Nors toks draudimas galiojo dar nuo 2009 metų, nebuvo numatyta, kaip už tai bausti. Taigi, ir patys pareigūnai buvo bejėgiai kažką daryti dėl keleivių, kurie automobilyje vartoja alkoholį. Dabar siekiama įteisinti pinigines baudas. Tokia tvarka galėtų įsigalioti nuo rugsėjo pirmosios. Kodėl numatyti pinigines baudas susiruošta tik dabar? Kokias baudas tai galėtų užtraukti? Kalbame su Lietuvos policijos atstovu Ramūnu Matoniu.

Antroji laidos dalis. Kodėl neeilinės sesijos šaukimui dėl nutekintos informacijos Kristijonui Bartoševičiui nepritaria „valstiečiai"? Ištrauka iš laidos „Dienos klausimas", kurioje mintimis apie susiskaldžiusią opoziciją pasidalino „valstietis" Dainius Gaižauskas bei „Vardan Lietuvos" pirmininkas Saulius Skvernelis.

Trečioji laidos dalis. Praėjusių metų gruodžio 1-ąją dieną Lietuvos nacionalinis dramos teatras atleido režisierių Oskarą Koršunovą iš meno vadovo pareigų: šis atleidimas visuomenėje sulaukė didelio atgarsio, aršių diskusijų. Šią savaitę teatras priėmė netikėtą sprendimą – meno vadovo pareigas užima net trys jauni režisieriai: Kamilė Gudmonaitė, Antanas Obcarskas ir Eglė Švedkauskaitė. Apie šį netikėtą sprendimą Žinių radijo praktikantė Emilija Guogaitė kalbasi su režisiere, Lietuvos nacionalinio dramos teatro meno vadove Egle Švedkauskaite.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai