Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar VRK gali pašalinti iš rinkimų kandidatą, jei jis skleidžia antivalstybines idėjas?

2024-02-20, Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Baigėsi kandidatų į prezidentus registracija – siekti šalies vadovo posto užsimojo 14 asmenų. Dešimčiai jų Vyriausioji rinkimų komisija jau išdavė parašų rinkimo lapus. Keturi dar turi pateikti pareiškinius dokumentus, kad juos gautų. Pilnėja ir kandidatų rinkiminės sąskaitos. Prieš kelias dienas skelbta, kad pilniausia ji – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliamo kandidato Aurelijaus Verygos, o premjerės Ingridos Šimonytės sąskaitoje švilpia vėjai. Dabar, nors turtingiausiu lieka A. Veryga, I. Šimonytė šoktelėjo į antrąją vietą. Rinkimų peripetijas aptariame su VRK pirmininke Lina Petroniene

Antra dalis. Jau paaiškėjo, kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje" – pasirodyme Švedijoje skambės Silvester Belt daina „Luktelk", dėl kurios 26-erių metų atlikėjas iš Kauno sulaukė daugiausia klausytojų simpatijų nacionalinės atrankos metu. Apie tai, kaip priėmė šią pergalę dainininkas ir koks jo laukia tolimesnis darbas, pasakoja „Eurovizija.lt" atrankos laimėtojas Silvestras Beltė. Jį kalbina Germanas Sedeika.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai