Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks valdžiai sumažinti narkotikų plitimą moksleivių tarpe?

2023-09-12, Antradienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Vidaus reikalų ministerija ruošiasi kovai su narkotikų platinimu ir vartojimu mokyklose. Inicijuojamas bandomasis prevencijos mokyklose mechanizmas, jis turėtų prasidėti jau spalį. Siekiant mažinti narkotikų vartojimą mokyklose, parengtos ir rekomendacijos savivaldybėms, pačioms ugdymo įstaigoms, pradedama ir informacinė prevencinė kampanija, kurioje dalyvaus muzikantas Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir krepšininkas Linas Kleiza. Kaip bus siekiama kovoti su narkotikais mokyklose? Ar išties moksleivių vartojimo problema auga? Klausiame Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos.

Antroji laidos dalis. Netyla reakcijos į Rumunijoje nukritusio rusiško drono liekanas. Užsienio reikalų ministras teigia, kad NATO atsakas yra būtinas, svarsto, kad galbūt reikėtų Rumunijoje įvesti neskraidymo zoną. Diplomatas Linas Linkevičius teigia, kad gal reikėtų apsvarstyti karinio neskraidymo zonos įvedimą ir NATO šalių pasieniuose. Koks turėtų būti NATO atsakas? Ar jo galima tikėtis? Kalbame su buvusiu NATO generalinio sekretoriaus pavaduotoju Giedrimu Jeglinsku.

Nuotrauka: Lukas Balandis/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai