Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nuo mūsų krašto apsaugos sistemos galutinai išsklaidyti korupcijos šešėliai?

2024-04-04, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Ant krašto apsaugos sistemos galimos korupcijos šešėlį užmetęs buvęs krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, po to, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos ir tam pritarė Generalinė prokuratūra, šįryt savo „Facebook“ paskyroje rašė, kad „Rūkas ar dūmai išsisklaidė. Ko gero buvau per daug stigmatizavęs nedeklaruotą politinį lobizmą ir STT išaiškinimai padėjo tai susiprasti“. 

Ar tas rūkas išsklaidytas tiek, kad opozicija ryžtųsi grįžti prie stalo pokalbiams apie gynybos finansavimo didinimą? Ar baigiasi Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto darbo blokavimas? Kokios šios istorijos pasekmės?

Kalbam su Seimo nariais iš Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto: Arvydu Pociumi ir Sauliumi Skverneliu.

Antra dalis. Seimo narė Morgana Danielė siūlo keisti vadinamųjų mamadienių ir tėvadienių tvarką, juos ilginti iki vaikams sueis 16 metų. Kodėl? Klausiame jos pačios.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai