Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar dreba Jauniškio kėdė?

2024-03-26, Antradienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Seimo Valstybės saugumo departamento pranešėjo istoriją analizavusios komisijos išvadose teigiama, kad prezidentas Gitanas Nausėda vykdavo į susitikimus su baltarusiškų trąšų verslo atstovais. Pasak komisijos, vėliau šalies vadovas aktyviai siekė netaikyti sankcijų baltarusiškoms trąšoms. Pokalbis su Seimo vicepirmininku, šios komisijos nariu Vytautu Mitalu antroje laidos dalyje.

Pirma dalis. Nors Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas oficialiai paskelbtas krašto apsaugos ministru, teisėsaugai aiškinantis aplinkybes dėl galimos korupcijos krašto apsaugos sistemoje, opozicinių frakcijų nariai ketina laikinai stabdyti šio komiteto veiklą. Darbotvarkė, pasak opozicijos, nebus tvirtinama, kol nebus išsklaidyti buvusio krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko paskleisti šešėliai. Kiek laiko gali trukti itin svarbaus komiteto darbo pertrauka? Kokių atsakymų tikisi komiteto nariai? L. Kasčiūnui tapus ministru, prabilo ir konservatorius Matas Maldeikis. Savo „Facebook“ paskyroje politikas atsiprašė, kad pradėjo kalbėti tik dabar, bet, jo manymu, nėra normalu, kai antidemokratines idėjas ginantys politikai atsiduria aukštuose postuose. Apie situaciją krašto apsaugos politikoje kalbame su Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoju Dainiumi Gaižausku.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai