Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Darbo partijai artėja pabaiga?

2024-03-28, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Darbo partijos būstinėje lankėsi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai dėl Europos prokuratūros atliekamo tyrimo, galimai susijusio su partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho veikla Europos Parlamente. Darbo partijos istorijoje – ne viena akistata su teisėsauga: čia ir „juodosios buhalterijos" byla, ir koncerno „MG Baltic" politinės korupcijos byla, kurioje partija nuteista už kyšininkavimą ir prekybą poveikiu. Šį paskelbtą nuosprendį partija yra apskundusi Aukščiausiajam Teismui. Griežtai pasisako dabartinis partijos pirmininkas Andrius Mazuronis. Jis teigia, kad labai pavargo lipti „iš vieno š, į kitą š". Tai kokią savo ateitį partijoje mato pirmininkas? Ar Darbo partijai artėja pabaiga? Pokalbis su partijos pirmininku A. Mazuroniu.

Antroji laidos dalis. Vilnių vakar paskandino juodų dūmų debesys. Degė automobilių laužynas, esantis visai šalia miesto centro. Gaisras gesintas 11 valandų, tačiau jo priežastys lieka neaiškios. Oras dėl gaisro Vilniuje – užterštas, o Aplinkos ministerija kelia klausimą, kodėl apskritai automobilių laužynas įsikūręs viduryje miesto. Gyventojai, netoli gaisro vietos, raginami nuvalyti paviršius dėl kietųjų dalelių. Kokias išvados po šios istorijos? Klausiame Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkės Aistės Gedvilienės.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai