Melagienos tampa ypač agresyvios krizių ir karų metu. Kaip apsisaugoti nuo tokių atakų? Ką turime žinoti, kad neužkibtumėm ant kabliuko ir, patys to nenorėdami, neužkabintumėm kitų? Laidoje kartu su informacinio karo ekspertais, apžvalgininkais, visuomenininkais, žurnalistais mokomės atpažinti dezinformacijos taikinius ir metodus, tikriname informaciją ir gyvename saugiai.
Beprotiškos idėjos, virtusios realybe, pokyčiai, naujų kelių pradžia, iššūkiai. Laidoje – įkvepiančios istorijos tų, kurie išdrįso pradėti, tų kurie kuria, gamina, moko, motyvuoja ar kitaip veržiasi į pasaulį su savo sumanymais.
Tvarumo sąvoka kasdien sukasi aplink mus ir yra vienas svarbiausių žodžių šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Tvaru – gerai, netvaru – blogai. Bet jei paklaustume jūsų, kas yra tvarumas, ar galėtumėte lengvai atsakyti? Ar atliekas rūšiuojanti įmonė jau yra tvari? O gal tvaresnė ta, kuri plastikinius maišelius pakeitė popieriniais? Kita vertus, galbūt atliekos ir plastikas jau praėjusios tendencijos, nes dabar tvarus tas, kuris skaičiuoja savo CO2 pėdsaką? Dėl to laidoje „O koks tavo CO2 pėdsakas?" dekonstruosime populiarias tvarumo sąvokas ir ieškosime paprastų atsakymų į dažnai sudėtingai paprastam žmogui skambančius klausimus, kas yra tas tvarus verslas ir tvarūs verslo sprendimai.
Apie situaciją šalyje – opozicijos lūpomis.