Aplinkos ministras Povilas Poderskis prieš kelias savaites susitiko su meškeriotojų atstovais ir išgirdo žvejų rūpesčius. Ministras atviras – pokyčių tam tikruose įstatymuose gali būti. Jis taip pat norėtų reformuoti ir dabar veikiančią Mėgėjų žvejybos tarybą, kuri veikia kaip patariamasis balsas ministerijai.
Laidoje „Žuvys kalba" ministras P. Poderskis taip pat pasakoja, koks likimas laukia Neries bei dalijasi savo vertinimu apie Nemuno aukštupyje, ties Alytumi, Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytus valymo ir gilinimo darbus.
Tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimas
Laidoje buvo paskelbta tikrovės neatitinkanti informacija apie AB Vidaus vandens kelių direkciją:
„<...> ir tų baudų per dvejus metus supliusuota apie 200 000 eurų <...>“
Ši informacija neatitinka tikrovės, nes iš tiesų bendrovė kaip juridinis asmuo viso yra apmokėjęs 6 780 Eur dydžio baudas, skirtas už administracinius nusižengimus ir gamtai padarytą žalą.
Atsiprašome už faktinio pobūdžio klaidą.
Komentarai
Bendravimo taisyklės