Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

"Vyrai kalba". Kada pagaliau Lietuvoje įvyks revoliucija?

02.12 Penktadienis
Raigardas Musnickas, Giedrius Drukteinis

Kada pagaliau Lietuvoje įvyks revoliucija? Tuoj sukaks trys mėnesiai, kaip išrinkta nauja valdžia Seime, tačiau ji kažkodėl neskuba naikinti ar keist buvusios valdžios palikimo ir priimtų įstatymų! Pvz., atšaukti alkoholio reklamos ir prekybos suvaržymų. Argi ne tai turėtų daryti kiekviena naujai išrinkta valdžia? O gal mes neteisingai įsivaizduojame, kaip veikia įstatymų kūrimo institucija - Seimas ir ką jis iš tiesų turi daryti ar daro?  

Iš to išplaukia ir papildoma tema – keliami atlyginimai Seimo darbuotojams ir Seimo narių padėjėjams. Už ką? Kodėl? Ar tas pakėlimas iš tikrųjų garantuos aukštesnę jų darbo kokybę? O gal tokie klausimai „už ką“ tėra įprasta lietuviško pavydo išraiška bet kuriam kitų žmonių atlyginimų kėlimo atžvilgiu?  

700 Lietuvos kultūros veikėjų reikalauja iš Seimo kultūros komiteto pašalinti Petrą Gražulį. Už žemą moralę ir neva „nekultūringą“, kultūros veiklas diskredituojantį  elgesį. Tebūnie taip, tačiau ar Kultūros komiteto narys turi būti „kultūringas“ klasikine prasme – išmanantis etiketą, kalbantis senovine maniera, mokantis groti kokiu nors instrumentu, nusimanantis abstrakčiojoje dailėje, besiorientuojantis naujausiose skulptūros meno tendencijose? O gal Lietuvos kultūrai būtų vertingesnis geras vadybininkas, mokantis, pvz., išrūpinti finansavimą ar apginti menininkų interesus? Būtent toks, kokiu ir yra Petras Gražulis!  

Provokuojanti dviejų vyrų diskusija apie tai ir ne tik... 

Visa laida prieinama Žinių radijo rėmėjams Patreon platformoje  www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai