Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žinių radijas renka Originaliausią gamtai draugišką Lietuvos įmonę

02.03 Ketvirtadienis

Mokslininkai jau ne vienus metus skelbia, kad dėl stiprėjančio šiltnamio efekto Žemė atsidūrė ant bedugnės krašto ir tik nuo mūsų priklauso, ar pavyks ją išsaugoti ateities kartoms. Kokius sprendimus priima Lietuvoje veikiančios įmonės, kad mažintų visuotinį atšilimą ir tausotų gamtą? Ką jos daro, kad jų kuriami produktai ar teikiamos paslaugos būtų ekologiški ir tvarūs? Kiek kasdienė jų veikla draugiška aplinkai?

Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į ekologijos, visuotinio atšilimo mažinimo ir gamtos saugojimo svarbą, Žinių radijas vykdo projektą „Sėkmės receptai“, kuriame Lietuvoje veikiančios įmonės Žinių radijo laidose pasakoja, kokius smulkius ar strateginius sprendimus jos įdiegė, kad jų įmonės veikla būtų draugiškesnė aplinkai.

„Turite saulės jėgainę ant savo įmonės stogo? Įrengiate lietaus vandens surinkimo sistemas? Gaminate produktus iš perdirbamų medžiagų? Kuriate tvarią madą? Įmonės automobilius pakeitėte įmonės dviračiais? Vykdote nulinės emisijos statybos projektus? Ar darote tai, kas šiandien padeda Jūsų įmonei būti draugiškesnei aplinkai nei vakar? Tapkite mūsų projekto „Sėkmės receptai“ dalyviais, papasakokite apie tai mūsų laidose ir pretenduokite tapti Originaliausia gamtai draugiška įmone“, – kviečia Žinių radijo generalinė direktorė ir vyriausioji redaktorė Laima Abromaitytė-Sereikienė.

Originaliausia gamtai draugiška įmonė bus išrinkta susumavus ekspertų komisijos ir interneto svetainės https://sekmesreceptai.ziniuradijas.lt/ lankytojų balsus. Pirmosios vietos laimėtojams bus padovanota 10 000 vertės reklamos paslaugų Žinių radijo eteryje. Antrosios vietos laimėtojams atiteks 5 000 Eur, trečiosios – 3 000 Eur vertės reklamos paslaugų.

Įmonė, už kurią daugiausia balsų atiduos interneto svetainės lankytojai, taip pat galės naudotis 3 000 Eur vertės reklamos paslaugomis Žinių radijuje.

Projekto laimėtojai bus paskelbti gegužės 31 d. Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ (laidos vedėjas – Raigardas Musnickas).

Projekto dalyvių registracija vyksta iki kovo 15 d. Registruotis galima čia: https://sekmesreceptai.ziniuradijas.lt/registracija/

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai