Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

R. Musnicko laida išrinkta Metų radijo laida apie ES investicijų efektyvumą Lietuvoje

05.06 Penktadienis

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse apdovanoti Europos Sąjungos investicijų efektyvumą profesionaliausiai nagrinėjantys žurnalistai, redaktoriai ir nacionalinės bei regioninės žiniasklaidos priemonės.

Žinių radijo žurnalisto, laidų vedėjo Raigardo Musnicko laida „Atviras pokalbis“ išrinkta geriausia Metų radijo laida (reportažu) apie Europos Sąjungos investicijų efektyvumą Lietuvoje. Lietuvos Respublikos finansų ministerijos organizuojamame konkurse tokį apdovanojimą R. Musnickas pelno antrus metus iš eilės.

„Smagu būti pastebėtam ir įvertintam, tačiau šis apdovanojimas ne tik mano, bet ir viso Žinių radijo, kasdien kalbančio apie ekonomiką, verslo ir investicijų aplinką, darbo įvertinimas. Dirbdamas kitokio formato radijo stotyje neturėčiau galimybės rengti laidų šiomis visuomenei svarbiomis temomis, todėl esu dėkingas Žinių radijui, kad čia tai galiu daryti“, – sakė R. Musnickas.

R. Musnickas šiame konkurse įvertintas už laidą „Verslus jaunimas: kas padeda startuoti?“

Finansų ministerijos organizuotame konkurse varžėsi daugiau kaip 100 spaudos, radijo, TV ir internete skelbtų darbų. Pretendentus į premijas vertino šešių žiniasklaidos, komunikacijos ir investicijų ekspertų komisija, kuri konkurso nugalėtojus atrinko vadovaudamasi keturiais kriterijais: turinio aktualumas auditorijai, objektyvumas, kūrybiškumas, informacijos šaltinių įvairovė ir originalumas.

Penktus metus iš eilės organizuojamo konkurso tikslas – skatinti žurnalistus ir tinklaraštininkus įsitraukti į ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje panaudojimo efektyvumo analizę bei skatinti diskusijas apie ES lėšomis įgyvendinamus socialinius ir ekonominius pokyčius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai