Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar darboholizmą pakeis „tylusis atsitraukimas“?

09.02 Penktadienis 07:00
Aušra Jurgauskaitė

Socialiniame tinkle „TikTok“ jau kurį laiką plinta nauja mada: žmonės vaizdo įrašuose aiškina, kaip jiems gyvenimas nušvito prisitaikius „tylaus atsitraukimo“ (angl. „quiet quitting“) taktiką darbe. „Tylieji atsitraukėliai“ darbe atlieka tik tas funkcijas, kurios privalomos pagal darbo sutartis, nedirba nė minutės ilgiau ir po darbo dar ir išjungia darbo telefoną, netikrina savo el. pašto dėžutės.

Vieni sako: taip, tai ir yra darbas – atlieki tai, už ką tau moka, ir saugai savo psichinę sveikatą, saugai save nuo perdegimo. O štai kiti sako, kad tai kelia rimtų iššūkių darbdaviams. Kaip yra iš tikrųjų? Kas yra sveikas santykis su darbu?

Pašnekovė – psichologė Ugnė Juodytė.

Visa laida prieinama Žinių radijo prenumeratoriams Contribee platformoje https://contribee.com/ziniuradijas/post/19035 .

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai