Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Visi projektai turi vieną – dvasinę – šaknį, ir kodėl visų darbų pradžioje turi būti skirtumai

04.16 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

„Kurios valstybės mokslininkai ir valdytojai, pasinaudodami materialaus ir dvasinio pasaulio dėsningumais, naujausiomis technologijomis, pajėgs didžiajai savo visuomenės daliai suprantama kalba šiuos dėsningumus išaiškinti, ta valstybė, išsilaisvinusi iš baimės ir pasaulietinių stereotipų, ves visą žmoniją daug harmoningesnio tobulėjimo keliu į dieviškosios dvasios būtį. (...) Kaip išmokyti žmones suvokti pasaulio vientisumą kaip žmonijos tobulėjimo kryptį, svarsto daugybė pasaulio mokslininkų, dvasininkų, išminčių. (...) Nauja sąvoka palyginus lengvai galėtų subręsti tautoje ar šalyje, kuri nesilaiko įsikibusi pasaulietinio stereotipinio mąstymo, bet išnaudoja visų žmonių jausmo proto veržlumą perspektyvesnių sprendimų paieškai. Tai gali atsitikti kiekvienoje valstybėje, taip pat ir Lietuvoje.“, – sako verslininkas Augustinas Rakauskas savo knygoje „Globali jausmo proto dvasia“ (354 p.).

O ką apie tai mano mokslo, religijos, žiniasklaidos atstovai?

„Verslumo dvasioje“ bendrų sąlyčio taškų ieškome kartu su Lietuvos socialinių inovacijų klasterio asociacijos direktore dr. Vilma Popoviene ir kunigu Algirdu Toliatu iš Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios.

Laidoje dažnai cituojamą knygą „Globali jausmo proto dvasia“ (Augustinas Rakauskas) galite skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia“ transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai