Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip tarp stereotipų jaunam žmogui atskirti, ką sako sielos balsas?

04.09 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Per gyvenimą kiekvienas sukaupiame didžiulį turtą – savo patirtį. Bet ar kiekvienas matome naudą dalinimosi tuo, ką patys pajautėme, supratome, kas neretai mums brangiai kainavo, kas tapo savastimi, kas yra subtilu ir sunkiai išreiškiama žodžiais? Pasidalindami galime praturtinti savo aplinką: kažkam mūsų patirtis gali sutaupyti laiko, klaidžiojant tarp stereotipų, padėti išvengti klaidų, jauną žmogų įkvėpti įsiklausyti į tylų savo sielos balsą, paskatinti atrasti savo kelią, vyresnį – pamatyti kitą požiūrio kampą. Apie gyvenimišką patirtį kaip visad atvirai kalbamės su laidos „Verslumo dvasia“ autoriumi, verslininku, „Žinių radijo“ savininku Augustinu Rakausku.

Laidoje dažnai cituojamą knygą „Globali jausmo proto dvasia“ (Augustinas Rakauskas) galite skaityti tinklalapyje www.jausmoprotas.lt.

Laida „Verslumo dvasia“ transliuojama penktadieniais 10:10 val., kartojama savaitgalį 17 val.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai