Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apie sveikinimo, linkėjimo, maldos galią

01.08 Penktadienis 10:10
Ingrida Stankevičienė, Edita Marciulevičienė

Įžengėme į naujus metus, o toks naujas žingsnis visada prasideda nuo sankirtos tarp seno ir naujo, kuriuos sujungia sveikinimas, linkėjimas, malda. Kiek daug jais norime perteikti!

„Malda mus ruošia vieningojo vienio dvasios stebuklo pajautimui ir suvokimui, kas yra dieviška dvasia. Kalbėdami apie maldos žodžiuose glūdinčius jausmo proto skleidžiamus virpesius, dvasinėje tyloje jausdami ir galvodami apie išgyvenamos būsenos prasmę, mes savo viduje sukeliame aukštesnės sąmonės, naujo jausmo proto dvasios virpesius, kuriais į savo pasąmonę paskleidžiame suvokimą, vedantį mūsų visų sąmonę į naują žinojimą.“, - sako laidos autorius Augustinas Rakauskas savo kalėdiniame sveikinime.

Mūsų linkėjimai ir maldos būtinai mus veikia, mumyse per tą skleidžiamą garsą vyksta vidinės transformacijos, nors galbūt tą poveikį ne visada iš karto galime suvokti. „Verslumo dvasioje“ pokalbiui šia tema susitikome su Dvasinio ugdymo ir meditacijos centro vadove Egidija Laumenskaite. Kviečiame pasiklausyti!

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai