Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip tvarumo iniciatyvas pakreipti įmonei naudinga linkme?

2024-05-07, Antradienis 11:05
Eglė Gabrytė

Europos Komisija siekia suvienodinti finansinių ir nefinansinių tvarumo ataskaitų teikimą visoje Bendrijoje. Tai reiškia, kad ilgainiui visų įmonių vadovai ir valdybos turės prisiimti atsakomybę už abi šias veiklos sritis. Dabar prievolę teikti kasmetines tvarumo ataskaitas turi tik didelės įmonės, veikiančios Europos Sąjungoje. Tuo tarpu ekspertai pabrėžia, kad tos įmonės, kurios skiria dėmesio tvarumo klausimams, ne tik parodo savo įsipareigojimą aplinkai ir visuomenei, bet ir turi galimybę veikti pelningiau.

Kaip aplinkosaugos bei socialinės iniciatyvas įmonės gali pakreipti sau naudinga linkme? Kaip įpinti visa tai į įmonės strategiją?

Laidoje dalyvauja advokatų profesinės bendrijos EY Law vadovaujančioji partnerė, advokatė Inga Pakalniškytė ir bendrovės „Staticus" generalinė direktorė Aušra Vankevičiūtė.

Laidą „Verslo transformacija“ pristato – profesinių paslaugų lyderis Baltijos šalyse – EY (Ernst & Young Baltic). Daugiau informacijos ey.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai