Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip į rinką ateina verslo naujokai?

04.06 Ketvirtadienis 10:00
Skaidrė Vainikauskaitė

Trečiojo vaikelio besilaukianti Laura Balčiūtė juokauja, kad kiekvienas vaikas gimdamas jai atneša po verslą. Susilaukusi pirmagimio, tapo vienvalde informacinių stendų daugiabučių laiptinėse savininke didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o antrasis kūdikis įkvėpė imtis žurnalo leidybos. Kas mėnesį pasirodantis, nemokamai platinamas leidinys anaiptol ne apie mamas ar vaikus, kaip kad būtų galima tikėtis iš verslios mamos. Jį savo močiutės šviesaus atminimo vardan Laura paskyrė bene labiausiai nemėgstamai visuomenės grupei – senjorams.

Kodėl verslą labiau apsimoka kurti pačiai nei pirkti? Kokių savybių reikia tam, kad atlaikytum konkurenciją? Kurį iš Lauros projektų užsakovai mėgsta labiau: reklamą laiptinėse ar žurnale, skirtame ribotą perkamąją galią turintiems senjorams?

Komentarai


Naujausi epizodai