Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dalijimasis drabužiais – dalijimasis sėkme?

07.13 Ketvirtadienis 10:00
Skaidrė Vainikauskaitė

Trijų vaikų mama Ingrida Šulcienė – aistringa socialinė verslininkė, kurios patirties kraitėje – net kelios stambios, naujai sukurtos arba atvestos į Lietuvą, o dabar Europos ir pasaulio mastu jau veikiančios visuomeninės organizacijos. „Motinystė mane veža“, – tvirtina stilinga ir veržli Ingrida. O naujausia jos iniciatyva „Dress for Success“, skirta į darbo rinką sunkiai galinčioms savo pastangomis grįžti moterims, pasak Ingridos, gimė iš visų įmanomų rūšių diskriminacijos, kokią tik jai pačiai teko patirti.

Ar gali kitos moters dovanotas nebereikalingas kostiumėlis suteikti daugiau pasitikėjimo tai, kuri po ilgos pertraukos ruošiasi į pirmąjį darbo pokalbį? Ar dalijimosi nebereikalingais rūbais ir aksesuarais projektas nevirs dar vienu dėvėtų drabužių verslu? Ar kada susimąstėte, kiek kainuojančios suknelės sau negali leisti dažna daugiavaikė mama?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai