Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia cepelino esmė, arba kodėl šefams nėra ką veikti su mėsa ir bulvėmis

04.12 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

Laida „Skonio iššūkis“ tęsia savo pokalbių seriją su žinomais Lietuvos šefais. Šįkart studijoje svečiuojasi – Justinas Misius, „Sweet Root“ restorano šefas, kurį skandinavų gidas „White Guide“ 2016 m. įvertino kaip geriausią Lietuvos restoraną. 

„Kuo daugiau dirbi savo srityje, tuo mažiau iššūkių kyla. Profesionalai žino, kokius sprendimus priimti. Toliau lieka tik spręstini klausimai“, – sako J. Misius, paklaustas apie šefo gyvenimo iššūkius. 

Tiesa, jis pats džiaugiasi nuo rugsėjo turėdamas namuose orkaitę ir galėdamas gaminti net ir namuose, nes iki tol jo gyvenimas buvo susijęs tik su restorano virtuve, kurioje kuriama iš sezoninių lietuviškų produktų. 

„Man niekada netrūksta ingredientų, kuriu iš to, ką duoda gamta. Lietuvišką virtuvę kuriantiems šefams svarbu išryškinti tautiškumą per unikalius ar net pamirštus ingredientus, o ne dekonstruoti jau sukurtus patiekalus“, – įsitikinęs šefas, kuris papasakos, ir ko reikia, kad restorano svečiai norėtų į jį grįžti. 

Laida „Skonio iššūkis“ laukia ketvirtadienį 16:08 val!

Komentarai


Naujausi epizodai