Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Artur Swan išmoko tinkamai maitintis nuo 27 metų

06.14 Ketvirtadienis 16:05
Rima Aukštuolytė

Artur Swan save pristato kaip subalansuotos gyvensenos trenerį. Tačiau projekto „Motyvuoti atletai“ sukūrėjas pats turėjo nueiti ilgą kelią, kol atrado taisykles, pirmiausia, padėjusias jam pačiam, o tada ir kitiems. Pasak A. Swan, galima valgyti viską, tik reikia nepamiršti apie balansą, nes kitaip gali pratrūkti ir atsiimti už visą laiką.

„27 metų sau pasakiau – viskas, metas mesti vakarėlius, netvarkingą mitybą ir pradėti rimtai žiūrėti į sportą. Per pusę metų, susitvarkęs mitybą ir pradėjęs tikslingai sportuoti, pasiekiau neįtikėtinų rezultatų“, – sako Artur Swan, žurnalo „AŠ Ikona“ sveikos gyvensenos priedo redaktorius.

Kaip jis „sukčiauja“ gyvendamas sveikai? Kas yra 90 ir 10 taisyklė? Kodėl atsargiai reikia vertinti užrašus ant pakuočių „sveika“? Ką daryti, jei trūksta skonio? Kaip atrasti save ir aklai nesekti kitų? Kokios dietos nepatinka sveikos gyvensenos treneriui? Kokios mitybos tendencijos dabar madingos?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime laidoje „Skonio iššūkis“ 16.08 val.

Komentarai


Naujausi epizodai