Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl investuoti į vaikus iki 3 metų apsimoka?

10.20 Trečiadienis 06:45
Eglė Gabrytė

Pasak mokslininkų, pirmieji treji gyvenimo metai, yra jautriausias ir svarbiausias gyvenimo etapas, kai formuojasi visos vaiko emocinės ir fiziologinės sistemos bei įgūdžiai – pamatas viskam, ką vaikas turės išmokti vėliau, norėdamas tapti sėkmingu visuomenės nariu.

Vaiko raidos specialistai, gydytojai, psichologai susivieniję sukūrė pagalbos ir patarimų programą, tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų.

Apie šią į Lietuvą atvežtą inovaciją pokalbis su Viešosios įstaigos „MaMaDu" direktore Marija Dautartaite.

Projektą „Sėkmės receptai" remia SEB bankas. Mes tikime Jūsų vizija, todėl sakome – mažas verslas – didelės galimybės – ir suteikiame smulkiajam verslui paslaugų planą „Startas". Daugiau informacijos seb.lt.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.  

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai