Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lietuva tapo kosmine valstybe: kokią ateitį žada investicijos į kosmoso technologijas?

07.05 Pirmadienis 10:05
Andželika Rusteikienė

Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtra šiuo metu yra viena iš prioritetinių mokslo, technologijų ir inovacijų sričių. Kokias galimybes tai atveria mūsų šaliai, ateities verslui ir startuoliams? Ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėja Erika Kuročkina sako, kad kiekvieno iš mūsų kasdienį gyvenimą bei įpročius jau šiandien stipriai keičia su kosmosu susijusios technologijos. O štai pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics" finansavimo projektų komandos vadovas Arūnas Beržinskas įsitikinęs, kad, norint darbuotis su kosmosu susijusioje industrijoje, svarbiausia yra gamtos mokslų srities išsilavinimas bei antreprenerystės kompetencija. 

Laidą „Rytdieną įsivaizduokime iš naujo" pristato organizacija „Lietuvos Junior Achievement" ir Lietuvoje vykstantis Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021".Plačiau apie renginį: gen-e.eu

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai