Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip technologijos ir inovacijos padeda verslui inicijuoti bei kurti pokyčius?

07.12 Pirmadienis 10:05
Andželika Rusteikienė

Šiandien be inovacijų negali išgyventi nei stambios korporacijos, nei smulkusis, vidutinis verslas ir startuoliai. Inovacijos tampa ir pagrindiniu verslo tvarumo garantu  į tai investuojami milijardai. Kodėl? Kokį vaidmenį verslo sėkmei turi inovacijos, tvarumas bei mentorystė? Apie tai kalbamės su SEB banko Inovacijų centro vadovu Audriumi Rutkausku ir jaunosios bendrovės „Yuffi" atstovu Mykolu Aškelovičiumi, su komanda kuriančiu restoranams skirtą virtualų meniu ir su savo verslo idėja atstovaujančiu Lietuvai didžiausiame Europos antreprenerystės festivalyje „GEN-E 2021".

Laidą „Rytdieną įsivaizduokime iš naujo" pristato organizacija „Lietuvos Junior Achievement" ir Lietuvoje vykstantis Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021".Plačiau apie renginį: gen-e.eu

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai