Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ateities socialinis verslas: sprendimai, kurie palengvins žmonių su negalia gyvenimą

06.28 Pirmadienis 10:05
Andželika Rusteikienė

Eglė Jokužytė jau 10 metų vysto socialinį verslą ir leidžia knygas, skirtas regos negalią turintiems žmonėms, kurių Lietuvoje – per 30 tūkst. Pasak Eglės, šiandienos socialinis verslas, kad jis būtų sėkmingas ir darytų poveikį visuomenėje, turi remtis inovacijomis, bendradarbiavimu, empatija ir partneryste. Tokiu principu vadovaujasi ir Salomėja Paleckytė, dar universitete įsteigusi jaunąją bendrovę „For Fun": komanda  sukūrė  stalo žaidimą su mobiliąja aplikacija, kurį gali žaisti aklieji ir silpnaregiai. Su Salomėja, komanda „For Fun" ir dar 180 jaunųjų antreprenerių, susitikite jau birželio 29 d., 10.30 val. didžiausioje Europos moksleivių ir studentų parodoje.

Laidą „Rytdieną įsivaizduokime iš naujo" pristato organizacija „Lietuvos Junior Achievement" ir Lietuvoje vykstantis Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021".Plačiau apie renginį: gen-e.eu

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai