Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Teatrui – architektūra pagal charakterį

06.20 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Lietuvos teatro menas, kurį vis daugiau šalių pažįsta ir pripažįsta kaip naujovišką, stebinantį, kūrybingą, garsiais žingsniais žengia per pasaulį ir plečia šios meno šakos lauką. Tačiau kalbant apie teatrui skirtą infrastruktūrą Lietuvoje adekvačiai kokybiškų erdvių teatrui labai trūksta. Tikėkimės, nebeilgam – šiuo metu vyksta net dviejų teatrų Vilniuje rekonstrukcijos. Tai – Nacionalinis dramos teatras bei Keistuolių teatras.

Apie tai, kokio teatro šiandien nori ir tikisi aktoriai, kokiame traukia lankytis žiūrovus ir miestiečius, kalbėsimės su Keistuolių teatro aktore Ilona Balsyte, Keistuolių teatro rekonstrukcijos architektu Aurimu Syrusu iš studijos „IMPLNMNT architects“ ir Nacionalinio dramos teatro rekonstrukcijos architekte Guste Kančaite iš Kančo studijos.

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga. 
Laidą remia Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtrf logo46

Komentarai


Naujausi epizodai