Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Neįsimylėkite ir nesmerkite architektūros iš pirmo žvilgsnio

11.14 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Kadangi architektūra neišvengimai mus supa, apie ją kalbame. Tiesa, kol kas dar ne tiek, kad ji užimtų adekvačią vietą tarp kitų kasdienių ar strateginių temų. Tačiau savo nuomonę „man patinka“ arba „koks bjaurus”, arba „ir vėl stiklinė dėžė“ – išreiškia daugelis, atsidūręs prie pastato, pamatęs jo nuotrauką ar užsiminus pokalbyje.

Ar tokio trumpo kategoriško verdikto gana, kad suprastume, kokia aplinka mus supa, kodėl ji tokia, ir ką daryti, kad būtų tokia, kokios norime? Architektūros kritikė iš Londono Catherine Slessor teigia, jog, norint suprasti architektūrą, būtina tam skirti laiko ir pastangų. O čia į pagalbą ateina architektūros kritika. Su Catherine Slessor šioje laidoje ir kalbėsimės, kam reikalinga architektūros kritika, kokia ji turėtų būti ir ką ji gali.

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga. 
Laidą remia Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtrf logo46

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai