Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Miestą kuria menininkas

04.30 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Kiek mums reikalingas menas? Kiek jis, kaip ir kultūra, yra būtinas kasdienybės elementas? Įpratusius apie meną galvoti daugiau kaip apie pramogą ar laisvalaikio savišvietos veiklą, tikriausiai nustebins teiginys, jog menas, menininkai gali ir turi aktyviai dalyvauti ir kuriant miestą, jo erdves, architektūrą.

„Menas turi išskirtinį sugebėjimą atskleisti nematomus miesto sluoksnius ir jėgas, kurios lemia, kaip atrodo ir kaip naudojamos miesto erdvės. Meno galia – sukurti alternatyvias, netikėtas, socialiai jautrias ir kultūriškai įprasmintas miesto ar erdvių ateities vizijas.“ – sako menininkas, rašytojas, mokslininkas iš Londono Jaspar Joseph-Lester.

Su juo laidoje kalbėsimės apie tai, kaip menininkai gali praturtinti architektūros kūrybos procesą ir rezultatą netikėtais rakursais.

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga. 
Laidą remia Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtrf logo46

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai