Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia bus Nacionalinė koncertų salė?

08.13 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Nors kol kas visi tik spėlioja, ar ir kaip rudenį prasidės naujas kultūros tarp jos – ir muzikos, sezonas, naujos nacionalinės koncertų salės Vilniuje, ant Tauro kalno, laukimas nekantrus kaip ir anksčiau.

Nuo tarptautinio architektūrinio konkurso, kuriame buvo sulaukta beveik 250 projektų iš viso pasaulio, praėjo beveik metai. Ant Tauro kalno stovėję Profsąjungų rūmai nugriauti, naujo komplekso projektą rengia tarptautinės profesionalių architektų komisijos sprendimu pirmąją vietą laimėję Ispanijos architektūros biuro „Arquivio“ architektai.

Apie tai, kaip gimė, vystėsi ir kito Nacionalinės koncertų salės architektūrinė idėja, koks bus būsimos nacionalinės koncertų salės kompleksas, šioje laidoje kalbėsimės su projekto autoriumi, architektu Danieliu Fraile.

Laidą rengia Lietuvos architektų sąjunga. 
Laidą remia Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

srtrf logo46

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai