Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vaidas Čeponis ir cenzūra komentuojant Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžybas

12.08 Šeštadienis 12:05
Gintaras Gimžauskas

Vaidas Čeponis per kelerius metus tapo vienu populiariausių ir daugiausiai viešojoje erdvėje aptarinėjamų krepšinio komentatorių Lietuvoje. Atlikti šį šuolį padėjo savitas vyro humoro jausmas ir, žinoma, puikus krepšinio išmanymas. Tačiau su didesniu pripažinimu atėjo ir didesnė atsakomybė bei daugiau aplinkinių dėmesio.

Naujausioje laidos „Puikūs pralaimėjimai“ dalyje V. Čeponis atvirai pasakojo, kodėl neskaito internautų komentarų, dėl ko jam priekaištavo Šarūnas Jasikevičius, kokius nusišnekėjimus paleido į eterį bei kokią įtaką televizijų sprendimams daro Lietuvos krepšinio federacija.

Nepaisant visų sunkumų ar padarytų klaidų, V. Čeponis sako, jog mėgaujasi savo darbu. Pirmiausia dėl to, kad jis jam labai patinka ir yra tarsi laisvalaikis, už kurį dar ir gauna užmokestį.

Komentarai


Naujausi epizodai