Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Išrinkti stipriausi žurnalistai, 2018 m. rašę apie korupciją

12.13 Ketvirtadienis

17 žurnalistų  ir tyrimų komandų. 85 darbai. Tiek šiemet pretendentų rungėsi geriausių žurnalistinių antikorupcinių darbų konkurse „Skaidrumas – visų mūsų rankose“, o geriausiais pripažinti portalo DELFI žurnalistai Tomas Janonis ir Edgaras Savickas bei „Kauno dienos“ žurnalistė Edita Radzevičiūtė.

Šį konkursą pirmą kartą istorijoje šiemet organizavo Lietuvos žurnalistų sąjunga, bendradarbiaudama su visuomeniniais partneriais – organizacijomis Transparency International, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Viešųjų pirkimų tarnyba ir Konkurencijos taryba.

Konkurso „Skaidrumas – visų mūsų rankose“ tikslas – apžvelgti ir išrinkti šiemet didžiausią visuomenės dėmesį patraukusius ir didžiausią pokytį kovoje su korupcija inicijavusius žurnalistų darbus 2018 m.

Geriausi konkursiniai darbai turėjo paskatinti kokybinę visuomenės diskusiją apie kovą su korupcija, įgalinti piliečių supratimą apie korupciją ir paskatinti teigiamus pokyčius plėtojant visuomenės skaidrumą.

 

Reportažo transliaciją remia Lietuvos žurnalistų sąjunga.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai