Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sandrija Čapkauskienė: „Stresas kenkia labiau nei prasta mityba“ (I d.)

2021-04-26, Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Su biomedicinos mokslų daktare, mitybos specialiste ir lektore Sandrija Čapkauskiene kalbame apie sportuojančių žmonių mitybą ir tai, kaip maistas veikia emocinę sveikatą. „Šiuo metu yra be galo daug informacijos apie mitybą, bet kartais dėl to galime sau labiau pakenkti nei padėti“, – pastebi mokslininkė.

Ar mėgėjiškai sportuojantys ir aktyvūs žmonės turi specialių mitybos poreikių? Kas nutinka pirmiau – fizinis aktyvumas įkvepia geriau maitintis, o gal geresnė mityba suteikia energijos daugiau judėti? Sandrija sako, kad šie dalykai eina kartu: „Jei sportuoji, bet po to valgai ledus ir bandeles, tai be reikalo apkrauni kūną nereikalingais produktais.“

Nemėgstantiems sportuoti žmonėms mitybos specialistė pataria tiesiog daugiau vaikščioti ir daryti tai kiekvieną dieną. Pokalbio metu sužinosite, kodėl šis paprastas gyvensenos pokytis yra toks svarbus, norint ir sveikiau valgyti, ir geriau jaustis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai