Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip treniruoti emocijas? Emocinio sporto klubo įkūrėja Ieva Vaitkevičiūtė

05.24 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Skubančiame pasaulyje žmonės kartais neturi laiko nei sportui, nei apskritai sustoti ir paklausti savęs  kaip jaučiuosi savo gyvenime? Todėl vis dažniau kalbame apie būtinybę stiprinti emocinę sveikatą, be kurios ir gera fizinė būklė sunkiai įsivaizduojama. Panikos priepuoliai, perdegimas, sunkumai bendraujant  tai, kas atrodo, tiesiog nutinka, gali būti valdoma pasitelkus savistabą ir terapiją.

Šiame pokalbyje kartu su emocijų sporto klubo įkūrėja ir psichologe Ieva Vaitkevičiūte pakviesime jus pažvelgti į savo vidų. Emocinio raumens treniravimas prasideda panašiai kaip ir fizinio  įsivardiname, kur esame šiuo metu, ir ką norime pakeisti”,  sako Ieva.

Kaip emocijų ir minčių treniruotės leidžia jaustis stabilesniems ir atsparesniems darbe, santykiuose bei tobulėti kaip asmenybėms? Kodėl norint būti ir emociškai, ir fiziškai stipriems, verta ugdyti įprotį reflektuoti?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai