Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip išdrįsti kemperiu iškeliauti paskui gerą orą? Buriuotojas Darius Daraška

09.27 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Vėstant orams, nemažai aktyvaus laisvalaikio mėgėjų dairosi į šiltesnius kraštus. Kol lėktuvais vis dar skraidome nedrąsiai, kelionės kemperiu gali būti puiki alternatyva pabėgti nuo lietuviškos žiemos. „Pirmiausia išmėginkite trumpesnes keliones, kad įsitikintumėt, jog jums toks kelionės būdas tinka”, – pataria vandens ir pramogų stovyklų organizatorius. Jau kelerius metus Darius Daraška lietuvišką žiemą iškeičia į gyvenimą namelyje ant ratų ten, kur šilta.

Jei svajojate apie tokią kelionę paskui saulę, vėją ir bangas, įsiklausykite į Dariaus atradimus, kaip keliauti saugiai ir be didesnių rūpesčių. O gal vadinamasis „vanlife” toks gražus ir viliojantis tik Instagrame? „Gyvenime verta vengti superkomforto, kuris apriboja kūrybiškumą”, - įsitikinęs laidos svečias.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai