Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Justa Kičė: „Į sportą žiūriu ir kaip į terapiją”

01.25 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Itin sportiška trenerė šiemet svajojo antrą kartą dalyvauti fitneso varžybose, tačiau poreikis karantino metu labiau investuoti į sveikatą, planus pristabdė. Ruošiantis varžyboms labai kenčia socialinis gyvenimas  pernai į mano pasiruošimą pateko ir gimtadienis, ir vestuvės, tad reikėjo valios”,  prisimena Justa, savo geriausią formą pasiekusi, kai jos sūnui buvo dveji metai.

Trenerės teigimu, fitneso varžybos nėra jos dalykas  ši patirtis Justai buvo visiškas išėjimas iš komforto zonos: Man patinka gyventi patogiai  ir pasportuoti, ir skaniai pavalgyti, ir į vakarėlius kartais nueiti, tačiau ruošiantis jokio komforto nebelieka”.

Kokias raumenų grupes labiausiai patinka treniruoti Justai? Kodėl merginoms ir moterims sveika ir naudinga pakilnoti svorius?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai