Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Gaudyti vėją gali visi, ar tikrai? Jėgos aitvarų instruktorius Laurynas Juodeška (II d.)

06.07 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Šioje laidoje laužome stereotipus apie tai, kad plaukti jėgos aitvarais gali tik fiziškai stiprūs žmonės. Kad šis vandens sportas gali būti prieinamas daugeliui, Laurynas įrodė praktiškai – moko kaituoti žmones su negalia. „Ši patirtis ne ką mažiau išmokė ir mane bei sulaužė klaidingus įsitikinimus, pavyzdžiui, kad su negalią turinčiu žmogumi reikia bendrauti kažkaip kitaip”, – dalinasi vienas iš geriausių šalies jėgos aitvarų sportininkų.

Visgi Laurynas įsitikinęs, kad nemokantiems plaukti arba paniškai bijantiems atviro vandens, prieš tikintis savarankiškai valdyti  aitvarą, reikės atlikti namų darbus. Kokius? Sužinosite įkvepiančiame pokalbyje su tarptautinės jėgos aitvarų organizacijos IKO egzaminuotoju, kurio veikla daro didelę įtaką jėgos aitvarų sportui Lietuvoje.
 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai