Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai laimė mėgsta tylą? Juoko jogos mokytoja Kristina Laučienė (II d.)

06.21 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Antroje pokalbio dalyje kalbame apie tai, kodėl mūsų krašte garsiai kalbėti apie sėkmę vis dar neįprasta, o į socialiniuose tinkluose demonstruojamą laimę nejučia žvelgiame įtariai. Galbūt treniruodami pozityvų požiūrį į mus supančią aplinką, galime ne tik daugiau pasiekti patys, bet ir labiau džiaugtis kitų laimėjimais?

Pozityvumo treniravimas yra įmanomas, o stengiantis pamatyti šviesiąją nemalonių situacijų pusę, galima prisijaukinti mintį, jog pasaulis nėra toks grėsmingas”,  sako saviugdos trenerė, tikinti, kad teigiamos emocijos padeda mums palaikyti save.

Kaip ir bet kokioje treniruotėje, taip ir juoko jogoje greitų rezultatų nebūna, tačiau praktikuoti kasdien gali visi. Todėl Kristina pakvies jus atlikti trumpus juoko pratimus. Jei juoktis be priežasties nepavyks, nesijaudinkite  smegenys tikro ir dirbtinio juoko neskiria, tad laimės hormonų vis vien pavyks pasigaminti.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai