Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip tapti „Amazon“ ekspertu: Klaido Šiuipio pamokos

01.11 Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

Naujais metais tęsiame ciklą laidų, kuriose pasakosime jauno žmogaus, profesionalo istoriją. Šiandien pirmoji laida „Kaip tapti „Amazon“ ekspertu: Klaido Šiuipio pamokos“.

Visi žinome Amazon, bet tik nedaugelis yra ekspertai, galintys profesionaliai konsultuoti verslus nuo Azijos iki Amerikos, kaip sėkmingai išnaudoti šį pardavimų kanalą. 21 metų Klaidas Šiuipys yra toks ekspertas, teikiantis paslaugas klientams visame pasaulyje. Kokia mokykla rengia tokius ekspertus? Klaido patirtis rodo, kad geriausia mokykla – 36 mėnesiai tylaus, intensyvaus, pasišventusio darbo, analizuojant, vertinant, perprantant gigantišką e-prekybos sistemą. Iš kur motyvacija, pasiryžimas, supratimas, ko noriu ir ką galiu?

Klaidas yra LJA aluminis, pirmąsias verslumo pamokas gavęs dar 9 klasėje. Gal ne visos patirtys buvo sėkmingos, bet kaip sako Klaidas – visas pamokas buvo verta išmokti, patirti ir pritaikyti sau.

Apie viską plačiau ir pakalbėsime su šios laidos svečiu Klaidu Šiuipiu, ir tikiuosi, Klaido istorija ne tik sudomins, bet ir įkvėps jo bendraamžius drąsiau svajoti, planuoti, auginti ambicingus tikslus ir, žinoma, kryptingai dėti pastangas tikslo link.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai