Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip ir kodėl įmonės bendrauja su visuomene

2019-10-19, Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

„Transparency International“ Lietuvos skyrius jau ne vienerius metus analizuoja, kiek atvirai įmonės pasakoja apie save, kiek ir kokios informacijos skelbia, kaip plačiai atveria duris kiekvienam potencialiam ar esamam klientui, darbuotojui ir norinčiam ateiti į įmonę. Šiemet paskelbtas tyrimas atskleidė, kurios įmonės, jų vertinimu, yra skaidriausios, atviriausios visuomenei.

Kodėl tai aktualu tiek verslui, tiek visuomenei? Kodėl vienos įmonės apie save kalba aktyviau, atviriau? Kokius įrankius naudoja, kokia vertę sau ir visuomenei kuria bei ką daryti, jeigu kuri moksleivio bendrovę dar mokykloje?

Apie visą tai – pokalbis kartu su Sergejumi Muravjovu, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovu, ir Andriumi Baranausku, Tele2 komunikacijos vadovu Baltijos šalims.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.