Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Darbas „Youtube“ kanale: kaip nuo 8 klasės puoselėjamas hobis tapo verslu

03.07 Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

Apie ateities profesijas jau kalba verslo lyderiai, įvairių sričių specialistai, garsiausi Lietuvos žmonės ir tie, kurie būdami labai jauni patys atrado savo pašaukimą.

Negavę palaikymo gilintis ir ieškoti, kas iš tiesų veža, daugelis pasirenka tai, kas tuo metu ant bangos, pavyzdžiui, programavimą. Kiti naudojasi visokiais reitingais, kuriuose įvairios organizacijos nustato ateityje išpopuliarėsiančias profesijas. Štai kodėl tuo pačiu metu daug kas renkasi tą pačią sritį. Kažkada tokia tendencija buvo su verslo administravimu, vėliau su teise. Bet jokie reitingai, jokios profesijų mados nepadės tinkamai nuspręsti, kuo žmogui tapti.

Svečiuose žmogus, kuris, panašu, savo veiklą susikūrė pats, ir net nejausdamas, kad augina savo būsimą profesiją, jei youtuberį galima vadinti profesija. Tai Darius Kniukšta.

Komentarai


Naujausi epizodai