Paskambinkite į studiją

1212
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Plaukų serumas, fluidas, aliejukas – kaip iš plačios pasiūlos išsirinkti tinkamą produktą?

04.21 Ketvirtadienis
Partnerio turinys

Prižiūrėti ir puoselėti plaukus nesudėtingai galima ir namuose. Tinkamai atrinktos priemonės, kasdienis dėmesys ir skirtas laikas leis pasiekti puikių rezultatų. Išsirinkus tinkamiausias kasdienes plaukų priežiūros bei formavimo priemones nepamirškite ir plaukų poreikius atitinkančio serumo, aliejuko, fluido bei kitų produktų, kurie užtikrins plaukų apsaugą bei suteiks sveiko žvilgesio.

Ne visada paprasta iš daugelio skirtingų produktų atsirinkti efektyvias priemones, kurios geriausiai atitiktų plaukų poreikius. Priimti tinkamą sprendimą bus ženkliai paprasčiau žinant, kuo skiriasi plaukų serumų, aliejukų, fluidų, kremų bei pienelių savybės ir funkcijos.

Plaukų aliejukai ir serumai – ir panašūs, ir skirtingi produktai

Plaukų priežiūrai skirti serumai ir aliejukai yra panašūs savo konsistencija – tai aliejiniai produktai. Šios priemonės plaukus apgaubia plėvele, kurios dėka jie tampa švelnesni, glotnesni bei įgauna sveiko žvilgesio. Ši plėvelė ne tik suteikia slidumo plaukams, bet ir užtikrina apsaugą nuo neigiamo išorės poveikio.

Nors plaukų aliejukai ir serumai yra panašūs savo konsistencija bei funkcija, jie nėra tapatūs produktai ir gali nuvilti, jei juos naudosite neatsižvelgdami į savo plaukų tipą. Storesniems plaukams naudojant serumą, priemonė pasirodys neefektyvi, nes ji bus pernelyg lengva. Savo ruožtu plonesnius plaukus patepus aliejuku vaizdas taip pat nedžiugins, mat gali atsirasti apsunkusių, tarsi riebaluotų plaukų efektas. Taigi, aliejai labiau tinka vidutiniams ir storesniems plaukams. Plonesniems plaukams verčiau naudoti serumą, mat tai lengvesnis produktas, kuris nepasunkina plauko.

Kreminės plaukų priežiūros priemonės: fluidai, kremai ir pieneliai

Plaukų fluidų, kremų ir pienelių paskirtis panaši, kaip ir serumų bei aliejukų, tačiau tai kur kas lengvesni produktai, kurie greičiau įsigeria į plauką. Dėl šios savybės kremines plaukų priežiūros priemones greit pamėgsta žmonės, vertinantys natūralumą ir „nepastebimas“ priemones, sukuriančias sveikų ir žvilgančių plaukų efektą.

Renkantis labiausiai patinkančios konsistencijos plaukų priežiūros priemones, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį ir į produkto paskirtį. Pagal savo plaukų tipą ir norimą rezultatą rinkitės drėkinančias, maitinančias, tiesinančias ar glotninančias kremines priemones. Vėlgi, verta prisiminti principą, kad plonesniam plaukui labiau tinka lengvesnės priemonės, kurios suteiktų norimą efektą neapsunkindamos šukuosenos. Pačios universaliausios yra drėkinančios priemonės – jos puikiai tinka ploniems ir vidutinio storumo plaukams.

Vasarą būtinai turėkite ir naudokite nuo aplinkos poveikio ir UV spindulių apsaugantį plaukų fluidą, kremą ar pienelį. Saulės spinduliai, chloruotas ar druskingas vanduo blukina spalvą bei daro žalą plaukų sveikatai, todėl itin svarbu pasirūpinti derama apsauga. Nuo aplinkos poveikio apsaugančią priemonę purkškite ant plaukų leidžiant laiką lauke, deginantis ar maudantis.

Tinkamai naudoti pasirinkus tinkamą kiekį

Serumą ir aliejuką reikėtų naudoti ant drėgnų plaukų, tuomet jis tolygiai pasiskirstys ir užtikrins geriausią efektą. Ant sausų plaukų šių priemonių verčiau nenaudoti ploniems plaukams, nes rezultatas gali nuvilti – riebesnis produktas gali apsunkinti plaukus ir jie atrodys tarsi pasiriebalavę.

Kreminės konsistencijos priemones, priklausomai nuo jų funkcijos, galite naudoti ir ant drėgnų, ir ant sausų plaukų – šios priemonės lengviau pasiskirsto ir greit įsigeria į plauką. Poveikis bus juntamas, o pati priemonė taps nematoma. 

Kiek sunkiau nusakyti tikslų aliejuko, serumo, pienelio, fluido ar kremo kiekį, kuris užtikrins trokštamą efektą. Priemonės įsigėrimą lemia plaukų storis, ilgis, struktūra ir daugelis kitų veiksnių, todėl gamintojams ne visada lengva nurodyti tikslesnes dozavimo rekomendacijas. Dažnai pasiteisina dėsnis – mažiau yra daugiau. Priemones dėkite palaipsniui, ant plaukų paskirstant nedidelį  kiekį, o esant poreikiui dar kartą pakartojant. Taip bus nesunku įvertinti, koks produkto kiekis užtikrina geriausius rezultatus.

Užsakovas -  "Atwins.lt".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai