Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl CO2 pėdsaką svarbu skaičiuoti ir smulkiesiems verslams?

2024-05-04, Šeštadienis 14:35
Rima Aukštuolytė

Europos Sąjungos ir nacionalinės institucijos taiko vis daugiau reikalavimų ir prašo pateikti duomenis, susijusius su organizacijų klimato kaitos mažinimo politika bei poveikiu aplinkai. Nors įprastai galvojama, kad šie reikalavimai aktualūs tik didiesiems rinkos dalyviams, tačiau globaliame pasaulyje esame susiję visi – didieji rinkos dalyviai šios informacijos reikalauja iš savo partnerių, ji svarbi investuotojams, taip pat jos vis dažniau tikisi ir vartotojai.

Laidoje su Lietuvos bankų asociacijos prezidente dr. Eivile Čipkute kalbamės apie naują trijų Baltijos šalių bankų asociacijų iniciatyva smulkiems verslams sukurtą šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) emisijų skaičiuoklę.

Laidą „O koks tavo CO2 pėdsakas?" remia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas". Suteikite pakuočių atliekoms antrą šansą – rūšiuokite.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai